Huisbijbelkringen

Onze wijkgemeente telt een aantal huisbijbelkringen. Om de drie weken komen de leden bij één van de kringleden bij elkaar om aan de hand van een Bijbelgedeelte met elkaar van gedachten te wisselen. Samen zingen en bidden is ook een belangrijk deel van deze kringen. Wilt u meer weten over deze huisbijbelkringen? Neem dan contact op met de coördinator: Wouter Vermeulen, 0342 423121, 

wouter1984@gmail.com

De volgende kringen zijn er, voor specifieke vragen kunt u contact opnemen met de kringleider:

Kring 1

  • Wildforster, Wildzoom, Reinaerdshof
  • Dirk Verschoor
    0342 49 14 31
  • d.verschoor@solcon.nl 

Kring 8

  • Doornenburg, Cannenburg
  • Gert Warnar
  • 0342 41 84 17
  • warnar@solcon.nl

Kring 15

  • De Vlinder
  • Lisette Heij
  • liesheij@hotmail.com

 

 Kring 2
  • Hertespoor
  • Berend Slijkhuis
    0342 414842
  • bslijkhuis@kpnmail.nl

Kring 9

Kring 16

  • Veller II
  • Peter en Marry Burgwal
  • 06 3614 8094
  • home_alone_1989@msn.com  

 

Kring 3

  • Reehorst, Jachtlaan, Patrijzenhof, Arendshorst, Valkenier
  • Kees Hendriksen
    0342 42 10 85
  • keeshendriksen51@gmail.com 

Kring 10

Kring 17

  • Veller II
  • Bernard en Maria van Vliet
  • 0342 430315
  • bernard_vanvliet@hotmail.com

Kring 4

  • Buitengebied A
  • Gera en Sebastiaan Burgering
    0342 49 05 40
  • geraburgering@gmail.com 

Kring 11

  • De Veller A / B
  • Janita van Silfhout / Erik-Jan van Pelt
    0342 43 56 82 / 70 10 38
  • janitavaneck@hotmail.com / ejvanpelt@solcon.nl

Kring 18

  • Vellerselaan
  • Berend Slijkhuis
  • 0342 414842
  • bslijkhuis@kpnmail.nl

Kring 5

Kring 12

  • De Veller C
  • Bastiaan de Haan
  • 06 14531931
  • bastiaan.de.haan@live.nl
     
 

Kring 6

  • Nijenbeek
  • Marc Bossenbroek
  • 0342 40 08 23
  • info@paxxglobalcycling.nl

Kring 13

  • De Veller D
  • Aart Veldhuizen
    0342 42 16 65
  • aart.veldhuizen@gmail.com 
 

Kring 7

  • Slangenburg, Molecaten
  • Gerard de Kruijf
  • 0342 417928
  • gc.dekruijf@solcon.nl

Kring 14

  • De Veller E
  • Marcelle van Schoonhoven
    06 20515318
  • marcellevanschoonhoven@gmail.com